Hakkımda

Merhabalar,

Ben Semih Özer. 18.01.1994’de Bandırmada bir Devlet Hastanesinde gözümü açtım ve hayata merhaba dedim. Bandırma gibi bir şehirde doğmama rağmen lise hayatına kadar olan zamanım Gönen’in Buğdaylı Köyünde geçti. Açıkçası gerçek anlamda bir köy insanıyım. Liseyi Bandırma Anadolu Lisesini kazanmam ile birlikte ailemi de peşimden sürükleyerek Bandırmaya taşındım. 2012 yılında Marmara Üniversitesini kazanmam ile İstanbul yeni yurdum oldu.


İstanbul’a geldiğimde tabi ki boş durmadım. Sürekli bir çalışma hayatı içerisine girdim. İlk olarak İçerenköy’de bir AVM’de telefon kılıfı sattım. Sonrasında bu işten sıkıldım ve işi bıraktım. Dönem dönem organizasyonlarda günlük eleman olarak çalıştım. Win Bilgi İletişim A.Ş.’nin teklifiyle çağrı merkezi çalışanı oldum. Departmandan departmana sürüklenir iken kendimi Mitsubishi Electric’te buldum. Sağlık durumlarını çok kötü etkileyen bir iş olmasından dolayı çağrı merkezi hayatını noktalamak durumunda kaldım.


3 aylık kısa bir aylaklık sonrası Vizyon İstanbul Organizasyonda Supervisor pozisyonuyla çalışma hayatına geri döndüm. Büyük partnerler ile iş birlikleri sonrası şirketin mali durumunun negatif yönlü olması ve bu durumun bana yansıması sonrası çok sevdiğim işimden ayrılmak zorunda kaldım.

2016 yılı çok iyi başladı. İlk kurumsal hayata Ströer Kentvizyon ailesinde İş Geliştirme stajyeri olarak görev almaya başladım. Böylelikle reklamcılığa küçük bir adım attım. Gerçek anlamıyla Beyaz Yakalı Reklamcı bu adımda doğdu. Yine bu dönemlerde farklı platformlarda veya not defterlerime yazmaya başladım. Kafamadn geçenler bu dönemlerde dökülmeye başladı. 8 aylık stajdan sonra yöneticilerimin yönlendirmesi ile Satış Destek Yetkilisi pozisyonuna geçtim.


2017 yılının Haziran ayı ile birlikte Fors Medya’ya transfer oldum. Fors Medya’da Satış Temsilciliği ile birlikte Cafe-Bar-Restaurant tarafının sorumluluğunu yüklendim. Halen aktif biçimde bu pozisyonda hayatıma devam ediyorum.


Mart ayında bir sabah yazılarımı artık sizlerle birlikte paylaşmaya karar verdim. Kah aklımdan geçenler kah kurumsal hayat hakkında yazılarımı sizlerle paylaşıyorum.

Hayat devam ediyor ve ben ve kalemim sizlerle birlikteyim.